Forum Haiti : Des Idées et des Débats sur l'Avenir d'Haiti


Rejoignez le forum, c’est rapide et facile

Forum Haiti : Des Idées et des Débats sur l'Avenir d'Haiti
Forum Haiti : Des Idées et des Débats sur l'Avenir d'Haiti
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.
Le deal à ne pas rater :
Cartes Pokémon 151 : où trouver le coffret Collection Alakazam-ex ?
Voir le deal

dezyem mi tan komanse ant moun rich ak moun pov.

Aller en bas

dezyem mi tan komanse ant moun rich ak moun pov. Empty dezyem mi tan komanse ant moun rich ak moun pov.

Message  Rodlam Sans Malice Ven 5 Sep 2008 - 0:03

kom te prefere gade match tenis yo ke tande reprezantan statu quo a ke yo rele John mac cain la.mwen tande yo di li pale de chanjman ke li pral fè lè li presidan,mac cain pa ka menm jwen youn tèm orijinal poul fè kanpay li se sa Obama di ke li ap imite.Gen lè se pa pou move kondwit ke Mac cain te gradye preske dernye nan Naval akademi gen lè tet la pa tro bon.

mwen konnen genyen anpil robo ki kwè ke mac cain pral pote chanjman nan washington aloske ke li vote pase plis ke 90% pou tou sa Presidan bush pwopose.Gen lè Mac cain pa pi bon ke madnam li ki di ke palin se youn moun ki konnen zafè etranje byen paske kote li rete an Alaska a tou pre ak la Russie.map mete michele Obama ak madan mac cain nan youn debat san gade deyè.

Bill clinton kom youn politisyen abil di konsa ke premye zak ke Obama pose kom fiti presidan montre ke li konpetan mwen ta renmen tande opinyon bill clinton sou chwa John mac cain lan.li konprann li ka atire paket fanm ki fache paske se pa hilary ki genyen nan elektyon primè yo se sak fè li chwasi madanm saa. men li pap sis.menm si genyen 2 ou 3 milyon moun hilary yo ki pral vote pou li men pep ameriken vinn tro sofistike koulyè ya poul pran nan fo mamit.Fanm ki fanm tout bon ki ap lite pou dwa yo pap kite John Mac cain kom lou degise l an berjé pou vinn retire dwa yo nan men yo.map mande si John Mac cain ta va vote pou rekonet dwa fanm si se koulyè ya yo tap vote lwa saa?

an nou wè se dezyem mi tan ki komanse se 60 jou ki rete; komanse trouse manch chemiz nou pou nou fè volontarya pou nou lite pou genyen chanjman tout kote.se pa selman Eta Zuni e pep ameriken an ki konserne pa elektyon saa se lumanite tout antye.paske se planet la ki menase.fok sa chanje o Zeta Zuni pou anpil lot ti peyi rale youn souf.fok se youn moun ki rekonet ke tout pep pa genyen menm kilti ou pa ka vle foure youn sel system nan goj tout moun.fok se youn moun ki rekonet dwa tout pep a self determinatyon ki respekte lwa enternatyonal ki pou dirije Eta Zuni jounen jodya pou pitit pov pal mouri mal nan la gè imoral e initil nan peyi etranje san rezon.
Rodlam Sans Malice
Rodlam Sans Malice
Super Star
Super Star

Masculin
Nombre de messages : 11114
Localisation : USA
Loisirs : Lecture et Internet
Date d'inscription : 21/08/2006

Feuille de personnage
Jeu de rôle: Stock market

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum